Serwis laptopów Serwis Konsol Serwis PC
500 340 066 kontakt@it-rex.pl

Usługi serwisowe

Serwis komputerów, laptopów i konsol

IT-REX to ogólnopolski serwis wysyłkowy, którego właścicielem jest firma SK-SERWIS z siedzibą w Nowym Sączu. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Specjalizujemy się w naprawach laptopów, komputerów oraz konsol do gier. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz bogate zaplecze części serwisowych dzięki czemu świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz sprawdzonego serwisu, który szanuje czas i sprzęt klienta to jesteś we właściwym miejscu. Na wszystkie realizowane w naszym serwisie usługi udzielamy pisemnej gwarancji. Nasze usługi serwisowe realizujemy na terenie całej Polski. Jeśli chcesz szybko i fachowo uporać się z usterką komputera, laptopa czy konsoli skorzystaj z oferty naszego serwisu. Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszenia naprawy a już następnego dnia kurier zjawi się po obiór paczki.

Serwis konsol – serwisowane modele

Wybierz konsolę jaką posiadasz aby dowiedzieć się więcej na jej temat. Znajdziesz tam informacje o najczęstszych usterkach i problemach z jakimi mamy do czynienia podczas naszej pracy w serwisie. Jeżeli masz problem z usterką lub konsolą której nie możesz znaleźć na stronie zadzwoń lub napisz do nas, na pewno pomożemy.

Serwis padów do konsol

Wybierz kontroler jaki posiadasz, aby dowiedzieć się więcej na jego temat. Znajdziesz tam informacje o najczęstszych usterkach i problemach z jakimi mamy do czynienia podczas naszej pracy w serwisie. Jeżeli masz problem z usterką lub padem którego nie możesz znaleźć na stronie zadzwoń lub napisz do nas, na pewno pomożemy.

Serwis komputerów stacjonarnych i laptopów

Od samego początku naszej działalności zajmujemy się serwisem laptopów oraz komputerów stacjonarnych. W naszym serwisie dokonujemy nie tylko wymiany uszkodzonych podzespołów ale przede wszystkim staramy się je naprawić. Gwarantujemy wysoką skuteczność naprawy oraz atrakcyjne ceny.