Serwis laptopów Serwis Konsol Serwis PC
500 340 066 kontakt@it-rex.pl

Serwis komputerów

Komputery stacjonarne choć nie tak popularne jak kiedyś, to daleko im od uzyskania statusu przeżytku. Nadal mają wielu zwolenników, ponieważ doskonale nadają się zarówno do użytku biurowego, jak i domowego. Wśród graczy są najczęstszym wyborem. Ze względu na modularną konstrukcję podzespoły można względnie łatwo wymieniać, co umożliwia modernizację sprzętu, bez konieczności wymiany całego komputera na nowy. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się serwisem komputerów stacjonarnych. W naszym serwisie dokonujemy nie tylko wymiany uszkodzonych podzespołów ale przede wszystkim staramy się je naprawić. Gwarantujemy wysoką skuteczność naprawy oraz atrakcyjne ceny.

Serwis komputerów stacjonarnych

W dzisiejszych czasach niewiele rzeczy może zakłócić pracę i życie tak bardzo jak uszkodzony komputer. Życie bez tego niezbędnego sprzętu może być bardzo uciążliwe. Jeżeli masz problemy z uruchomieniem swojego PC, przeszkadza Ci jego głośna praca w trakcie użytkowania lub zauważyłeś że Twój komputer nie jest już tak wydajny i szybki jak w momencie zakupu. Zapraszamy do naszego serwisu. Bezpłatnie sprawdzimy i wycenimy naprawę oraz doradzimy w doborze odpowiednich podzespołów. Wystarczy przynieś komputer do naszego sklepu lub zgłosić zlecenie naprawy wysyłkowej. Z pewnością wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.

Najczęstsze naprawy komputerów wykonywane w naszym serwisie

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw komputer nie wychodząc z domu.

Serwis komputerów – naprawimy każdą usterkę

Niezależnie od rodzaju usterki komputera w naszym serwisie zawsze znajdziemy rozwiązanie problemu. Naprawimy lub wymienimy uszkodzone elementy, poprawimy pracę systemu operacyjnego, wyczyścimy komputer z kurzu i wymienimy pastę termoprzewodzącą. Jeśli nie możesz dostarczyć komputera osobiście skorzystaj z opcji naprawy wysyłkowej. Wystarczy 5 minut a już następnego dnia zjawi się kurier po odbiór przesyłki. Wybór IT-REX to gwarancja najwyższej jakości wykonywanych usług, krótkiego czasu realizacji zlecenia i zawsze atrakcyjnych cen. Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik najczęściej wykonywanych napraw komputerów.

Wymiana dysku HDD – SSD, karty graficznej, pamięci RAM, napędu 20zł
Wymiana zasilacza 50zł
Wymiana procesora 80zł
Czyszczenie komputera 80zł
Instalacja i konfiguracja systemu operacyjnego 100zł
Wymiana płyty głównej / obudowy 150zł
Programowanie układu BIOS 150zł

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Podane w cenniku ceny dotyczą samej usługi i nie zawierając kosztów części.

Oferta sprzedażowa

Oferujemy również sprzedaż, komputerów, monitorów, podzespołów komputerowych nowych i używanych.

Serwis komputerów – ostatnie realizacje