Serwis laptopów Serwis Konsol Serwis PC
500 340 066 kontakt@it-rex.pl

Serwis konsol

Rozgrywkę przerwała niespodziewana awaria sprzętu? Skorzystaj z naszej oferty, abyś mógł szybko wrócić do swoich ulubionych gier. Serwis IT-REX oferuje kompleksowe usługi w zakresie naprawy konsol SONY Playstation oraz MS XBOX. Nasi technicy mogą szybko zlokalizować problem, skutecznie go usunąć i przygotować konsolę na następną przygodę z grą. Nasz serwis zaopatrzony jest w niezbędne urządzenia i części do wykonania nawet najbardziej skomplikowanej naprawy. Po prostu przynieś konsolę do naszego sklepu lub postępuj zgodnie z naszą instrukcją naprawy wysyłkowej.

Serwis konsol – serwisowane modele

Wybierz konsolę jaką posiadasz aby dowiedzieć się więcej na jej temat. Znajdziesz tam informacje o najczęstszych usterkach i problemach z jakimi mamy do czynienia podczas naszej pracy w serwisie. Jeżeli masz problem z usterką lub konsolą której nie możesz znaleźć na stronie zadzwoń lub napisz do nas, na pewno pomożemy.

Serwis konsol – naprawimy każdą usterkę!

Niezależenie od tego czy Twoja konsola głośno chodzi, nie czyta płyt, nie wyświetla obrazu czy też nie chce się uruchomić, nasz serwis konsol podejmie się naprawy nawet najbardziej skomplikowanej usterki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę oraz bogate zaplecze części serwisowych, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy konsol na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do innych serwisów na każdą naprawę udzielamy 6 lub 12 miesięcznej pisemnej gwarancji. Z pewnością wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.

Serwis konsol – naprawy wysyłkowe

Niezależnie od tego gdzie gdzie mieszkasz, możesz naprawić konsolę nie wychodząc z domu. Nasze usługi serwisowe realizujemy w systemie Door-To-Door. To bez wątpienia najwygodniejsza i najbardziej przyjazna forma realizacji naprawy Twojej konsoli. Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą. Kurier odbierze od Ciebie uszkodzoną konsolę i dostarczy ją do naszego serwisu, gdzie nasi specjaliści zajmą się problemem. Po naprawie urządzenie zostanie odesłane w to samo miejsce. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!

Oferta sprzedażowa

Oferujemy również sprzedaż konsol SONY oraz MIcrosoft a także części serwisowych.

Serwis konsol - ostatnie realizacje

PS4 CUH-1216A wymiana gniazda HDMI

Klient zlecił naprawę konsoli PS4 model CUH-1216A. Konsola uruchamiała się, lecz na ekranie TV nie pojawiał się żaden obraz. Zazwyczaj w takiej sytuacji mamy do czynienie z dwiema możliwościami. Pierwszym powodem braku obrazu na PS4 jest uszkodzenie retimera HDMI, drugą z możliwości jest uszkodzenie gniazda HDMI. Aby ustalić co jest przyczyną problemu musimy przeprowadzić diagnozę Read more

Posted in Serwis konsol, Serwis PS4 | Leave a comment

Wymiana HDMI XBOX SERIES S

Dziś do naprawy trafiła do nas konsola Xbox Series S z uszkodzonym gniazdem HDMI. Naprawa konsoli okazała się nie łatwa gdyż konsola była już po nie udanej naprawie. Nasi specjaliści podjęli się wyzwania. XBOX SERIES S – Diagnoza Po otwarciu konsoli Xbox Series S okazało się, że gniazdo zostało całkowicie wyrwane (leżało wewnątrz konsoli). Dziesięć Read more

Posted in Serwis konsol | Tagged | Leave a comment