Serwis laptopów Serwis Konsol Serwis PC
500 340 066 kontakt@it-rex.pl

Serwis konsol Warszawa

Serwis konsol Warszawa

Niezależenie od tego czy Twoja konsola głośno chodzi, nie czyta płyt, nie wyświetla obrazu lub nie chce się uruchomić, w naszym serwisie konsol w Warszawie oferujemy profesjonalne naprawy nawet najbardziej skomplikowanych usterek. Nasze usługi świadczymy w formie door-to-door. Teraz możesz zlecić naprawę konsoli XBOX lub PlayStation nie wychodząc nawet z domu. Po prostu kliknij na zlecenie naprawy, zamów kuriera, resztą zajmiemy się my. Zwrócimy Ci naprawioną w pełni działającą konsolę szybciej niż możesz się tego spodziewać.


Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu konsol w Warszawie?

  • Szybka naprawa. Dobrze wiemy, że brak sprawnego laptopa komplikuje codziennie funkcjonowanie, dlatego robimy wszystko aby czas naprawy był jak najkrótszy. Większość napraw wykonujemy w czasie 48 godzin
  • Profesjonalna usługa. Jakość naszych usług serwisowych jest wykonywana zgodnie z najwyższymi standardami. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej przez lata w naprawach laptopów, znamy rozwiązania techniczne wielu producentów, co pozwala nam szybko zlokalizować przyczynę awarii i skutecznie ją usunąć.
  • Konkurencyjne ceny. Jeśli nie chcesz przepłacać za usługi i zależy profesjonalnym i trwałym rozwiązaniu problemu – wybierz serwis laptopów IT-REX.
  • Długi okres gwarancji. Na wszystkie wykonane w naszym serwisie usługi naprawy laptopów udzielamy pisemnej 6 lub 12 miesięcznej gwarancji.
Serwis konsol Warszawa

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw laptopa nie wychodząc z domu.

Pogwarancyjny serwis konsol – Warszawa

Naprawa laptopów Lublin IT-REX to najlepszy wybór jeśli chcesz profesjonalnie i w atrakcyjnej cenie naprawić Swój komputer! Zobacz jak działamy nasze realizacje, przeczytaj opinie naszych klientów. Zadzwoń pod nr 500 340 066 nasi pracownicy udzielą Ci wszystkich informacji i opowiedzą na wszystkie pytania. Sprawdź jak skorzystać z naszej oferty – Serwis wysyłkowy i przekonaj się jakie to proste.

Serwis konsol - ostatnie realizacje

PS4 CUH-1216A wymiana gniazda HDMI

Klient zlecił naprawę konsoli PS4 model CUH-1216A. Konsola uruchamiała się, lecz na ekranie TV nie pojawiał się żaden obraz. Zazwyczaj w takiej sytuacji mamy do czynienie z dwiema możliwościami. Pierwszym powodem braku obrazu na PS4 jest uszkodzenie retimera HDMI, drugą z możliwości jest uszkodzenie gniazda HDMI. Aby ustalić co jest przyczyną problemu musimy przeprowadzić diagnozę Read more

Posted in Serwis konsol, Serwis PS4 | Leave a comment

Wymiana HDMI XBOX SERIES S

Dziś do naprawy trafiła do nas konsola Xbox Series S z uszkodzonym gniazdem HDMI. Naprawa konsoli okazała się nie łatwa gdyż konsola była już po nie udanej naprawie. Nasi specjaliści podjęli się wyzwania. XBOX SERIES S – Diagnoza Po otwarciu konsoli Xbox Series S okazało się, że gniazdo zostało całkowicie wyrwane (leżało wewnątrz konsoli). Dziesięć Read more

Posted in Serwis konsol | Tagged | Leave a comment