Serwis laptopów Serwis Konsol Serwis PC
500 340 066 kontakt@it-rex.pl

Serwis XBOX ONE

Konsola XBOX ONE zadebiutowała na rynku w 2013 roku. Kilka lat po premierze pojawiła się jej odświeżona wersja. XBOX ONE S bo o niej mowa jest o 40% mniejsza od oryginalnej wersji z odświeżoną obudową w białym kolorze. Ostatnią a zarazem najmocniejszą konsolą tej generacji jest wydana w 2017 XBOX ONE X. Niezależnie od tego, którą wersję konsoli XBOX ONE posiadasz z pewnością prędzej czy później spotkasz się z usterką dotyczącą sprzętu lub oprogramowania. Jeśli Twoja konsola XBOX ONE przestała się uruchamiać, nie wyświetla obrazu czy nie czyta płyt, nie martw się. Wystarczy że zgłosisz usterkę w naszym serwisie a już następnego dnia zjawi się kurier po odbiór przesyłki. Nasi technicy mogą szybko zlokalizować problem oraz skutecznie go usunąć. Nasz serwis konsol to gwarancja wysokiej jakości wykonanych usług oraz atrakcyjnych cen.
Serwis laptopów

Serwis XBOX ONE

Konsola XBOX ONE zadebiutowała w 2013 roku. Jest to trzecia generacja konsol gier wideo wyprodukowanych przez przedsiębiorstwo Microsoft. Wyposażona w ośmiordzeniowy procesor oparty na mikroarchitekturze AMD „Jaguar” i taktowany z częstotliwością 1,75 GHz, układ graficzny o mocy 1.23 teraflopów, pamięć RAM 8 GB DDR3 oraz dysk twardy HDD o pojemności 500GB lub 1TB.

Najczęstsze naprawy XBOX ONE wykonywane w naszym serwisie

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw konsolę XBOX ONE nie wychodząc z domu.

Serwis XBOX ONE S

Xbox One z dopiskiem “S” zadebiutowała podczas targów E3 w 2016 roku. Jest ona o 40% mniejsza od oryginalnej wersji i wyróżnia się odświeżoną obudową w białym kolorze. Po za odświeżeniem obudowy główne zmiany to brak zewnętrznego zasilacza (został on zastąpiony zintegrowanym) oraz dedykowanego portu dla Kinecta, można go podłączyć za pomocą przejściówki na USB lub po przez przeprowadzenie specjalnej modyfikacji samego kinecta.

Najczęstsze naprawy XBOX ONE S wykonywane w naszym serwisie

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw konsolę XBOX ONE S nie wychodząc z domu.

Serwis XBOX ONE X

Wydana w 2017 roku konsola XBOX ONE X znana wcześniej jako Project Scorpio to najmocniejsza konsola w swojej generacji. Wyposażona jest w układ system-on-chip (SoC) znany jako Scorpio Engine, który może generować 6 teraflopów wydajności graficznej. Posiada ulepszony sprzęt, który znaczącą zwiększa wydajność i pozwala na granie w rozdzielczości 4K. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, Xbox One X jest dostępny w kolorze czarnym.

Najczęstsze naprawy XBOX ONE X wykonywane w naszym serwisie

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw konsolę XBOX ONE X nie wychodząc z domu.

Serwis XBOX ONE – czas i koszt naprawy

Jeśli właśnie pojawił się problem z Twoją konsolą XBOX ONE na pewno zastanawiasz się ile może kosztować naprawa, jak długo może potrwać i gdzie oddać sprzęt? W naszym serwisie zawsze oferujemy darmową diagnozę. Zanim przystąpimy do naprawy poinformujemy Cię o kosztach oraz czasie jaki jest potrzeby aby naprawić Twoją konsolę XBOX ONE. Ty zdecydujesz czy będziesz chciał skorzystać z naszej oferty. W przypadku rezygnacji z naprawy odeślemy do Ciebie urządzenie. Jeśli zdecydujesz się na serwis XBOX ONE nasi technicy usuną usterkę, przeprowadzą dokładną kontrolę jakości wykonanej usługi i odeślą w pełni działającą konsolę. Na każdą wykonaną usługę naprawy XBOX ONE udzielamy 6 lub 12 miesięcznej pisemnej gwarancji. Nasz serwis posiada wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz bogate zaplecze części serwisowych, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy XBOX ONE na najwyższym poziomie. Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik najczęściej wykonywanych napraw XBOX ONE.

Wymiana dysku HDD – SSD 50zł
Wymiana zasilacza 50zł
Naprawa oprogramowania i aktualizacje 60zł
Czyszczenie konsoli 100zł
Czyszczenie konsoli + ciekły metal (tylko XBOX ONE X) 150zł
Naprawa elektroniki napędu 150zł
Wymiana napędu / lasera w konsoli 150zł
Wymiana gniazda HDMI 180zł
Wymiana retimera HDMI 220zł
Reballing APU 250zł
Naprawa płyty głównej od 250zł

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Podane w cenniku ceny dotyczą samej usługi i nie zawierając kosztów części.

Oferta sprzedażowa

Oferujemy również sprzedaż konsol Microsoft XBOX a także części serwisowych.

Serwis konsol - ostatnie realizacje

PS4 CUH-1216A wymiana gniazda HDMI

Klient zlecił naprawę konsoli PS4 model CUH-1216A. Konsola uruchamiała się, lecz na ekranie TV nie pojawiał się żaden obraz. Zazwyczaj w takiej sytuacji mamy do czynienie z dwiema możliwościami. Pierwszym powodem braku obrazu na PS4 jest uszkodzenie retimera HDMI, drugą z możliwości jest uszkodzenie gniazda HDMI. Aby ustalić co jest przyczyną problemu musimy przeprowadzić diagnozę Read more

Posted in Serwis konsol, Serwis PS4 | Leave a comment

Wymiana HDMI XBOX SERIES S

Dziś do naprawy trafiła do nas konsola Xbox Series S z uszkodzonym gniazdem HDMI. Naprawa konsoli okazała się nie łatwa gdyż konsola była już po nie udanej naprawie. Nasi specjaliści podjęli się wyzwania. XBOX SERIES S – Diagnoza Po otwarciu konsoli Xbox Series S okazało się, że gniazdo zostało całkowicie wyrwane (leżało wewnątrz konsoli). Dziesięć Read more

Posted in Serwis konsol | Tagged | Leave a comment