Serwis laptopów Serwis Konsol Serwis PC
500 340 066 kontakt@it-rex.pl

Serwis XBOX Series S/X

XBOX Series – czwarta generacja konsol wyprodukowanych w 2020 roku przez firmę Microsoft. Do sprzedaży trafiła w dwóch wariantach: podstawowym, Xbox Series X i słabszym, Xbox Series S. Podobnie jak w przypadku innych konsol, również najnowsze konsole XBOX Series S oraz X ulegają różnego rodzaju uszkodzeniom, a ich użytkownicy na co dzień spotykają się z różnego rodzaju problemami. Nasz serwis konsol oferuje kompleksowe naprawy zarówno sprzętu jak i oprogramowania. Jeżeli szukasz sprawdzonego serwisu XBOX Series S/X to jesteś we właściwym miejscu. Nasi technicy mogą szybko zlokalizować problem oraz skutecznie go usunąć. Wystarczy że zgłosisz usterkę a już następnego dnia zjawi się kurier po odbiór przesyłki. Nasz serwis konsol to gwarancja wysokiej jakości wykonanych usług oraz atrakcyjnych cen.

Serwis XBOX Series S

Xbox Series S umożliwia grę w najnowsze tytuły, bez nadmiernego nadwyrężania domowego budżetu. Jest to najmniejsza stworzona do tej pory konsola z rodziny Xbox, co wcale nie oznacza, że najsłabsza. Mocny układ graficzny pozwala na zabawę w rozdzielczości 1440p przy nawet 120 klatkach a szybki dysk SSD NVMe o pojemności 512 GB sprawia, że nie musisz już czekać aż gra wreszcie się załaduje.

Najczęstsze naprawy XBOX Series S wykonywane w naszym serwisie

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw konsolę XBOX Series S nie wychodząc z domu.

Serwis XBOX Series X

Najmocniejsza wersja konsol nowej generacji od firmy Microsoft. Potężne zaplecze sprzętowe utrzymuje płynną rozgrywkę osiągając do 120 fps-ów, z pełnym odwzorowaniem detali i refleksów. Wyposażona w dysk SSD NVMe o pojemności 1 TB błyskawicznie uruchomi zapisany stan gry jak i równie szybko pozwoli przełączyć się na inny tytuł, a potem wrócić dokładnie w to samo miejsce. Wysoka wydajność oraz atrakcyjna oferta abonamentu sprawiły, że wiele osób zdecydowało się na zakup Xboxa Series X.

Najczęstsze naprawy XBOX Series X wykonywane w naszym serwisie

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw konsolę XBOX Series X nie wychodząc z domu.

Serwis XBOX ONE – czas i koszt naprawy

Konsola XBOX Series nie chce się uruchomić, nie wyświetla obrazu na TV? Szukasz sprawdzonego serwisu konsol, który szanuje czas i sprzęt klienta. Skorzystaj z naszych usług! Zanim przystąpimy do naprawy poinformujemy Cię o kosztach oraz czasie jaki jest potrzeby aby naprawić Twoją konsolę XBOX Series. Ty zdecydujesz czy będziesz chciał skorzystać z naszej oferty. Diagnoza usterki w naszym serwisie zawsze jest darmowa. W przypadku rezygnacji z naprawy odeślemy do Ciebie urządzenie. Jeśli zdecydujesz się na serwis XBOX Series nasi technicy usuną usterkę, przeprowadzą dokładną kontrolę jakości wykonanej usługi i odeślą w pełni działającą konsolę. Na każdą wykonaną usługę naprawy konsoli XBOX Series udzielamy 6 lub 12 miesięcznej pisemnej gwarancji. Nasz serwis posiada wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz bogate zaplecze części serwisowych, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy XBOX Series na najwyższym poziomie.

Oferta sprzedażowa

Oferujemy również sprzedaż konsol Microsoft XBOX a także części serwisowych.

Serwis konsol - ostatnie realizacje

PS4 CUH-1216A wymiana gniazda HDMI

Klient zlecił naprawę konsoli PS4 model CUH-1216A. Konsola uruchamiała się, lecz na ekranie TV nie pojawiał się żaden obraz. Zazwyczaj w takiej sytuacji mamy do czynienie z dwiema możliwościami. Pierwszym powodem braku obrazu na PS4 jest uszkodzenie retimera HDMI, drugą z możliwości jest uszkodzenie gniazda HDMI. Aby ustalić co jest przyczyną problemu musimy przeprowadzić diagnozę Read more

Posted in Serwis konsol, Serwis PS4 | Leave a comment

Wymiana HDMI XBOX SERIES S

Dziś do naprawy trafiła do nas konsola Xbox Series S z uszkodzonym gniazdem HDMI. Naprawa konsoli okazała się nie łatwa gdyż konsola była już po nie udanej naprawie. Nasi specjaliści podjęli się wyzwania. XBOX SERIES S – Diagnoza Po otwarciu konsoli Xbox Series S okazało się, że gniazdo zostało całkowicie wyrwane (leżało wewnątrz konsoli). Dziesięć Read more

Posted in Serwis konsol | Tagged | Leave a comment