Serwis laptopów Serwis Konsol Serwis PC
500 340 066 kontakt@it-rex.pl

Serwis laptopów

Naprawa laptopów to nasz specjalność

Twój laptop nie wyświetla obrazu, nie ładuje baterii lub w ogóle nie chce się uruchomić? Skorzystaj z usług naszego serwisu laptopów. Naprawa laptopów to nasza specjaność. Nasza firma działa na teranie całego kraju. Dzięki usłudze door-to-door nawet nie musisz wychodzić z domu żeby oddać sprzęt do naprawy. Wystarczy uzupełnić formularz zlecenia naprawy i czekać na kuriera. My zajmiemy się resztą. Usługę naprawy laptopów świadczymy od początku naszej działalności. Na rynku działamy od 2010 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach laptopów wszystkich wiodących na rynku producentów. Nasz serwis wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt do diagnozy i naprawy nawet najbardziej skompilowanych usterek. Wykonujemy ekspresowe naprawy laptopów w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znajdziesz szereg specjalistycznych usług, które z pewnością przywrócą Twojego laptopa do pełnej funkcjonalności.

Naprawa laptopów

Wymienimy uszkodzoną matrycę lub dysk twardy, naprawimy pęknięte zawiasy oraz zepsute elementy obudowy. Współpracujemy z największymi dostawcami części zamiennych a także posiadamy własne bogate zaplecze części serwisowych. Korzystając z usługi naprawy laptopa w naszym serwisie zuskujesz pewność fachowo wykonanej naprawy, oraz wykorzystania najwyższej jakości komponentów i części zamiennych.

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw laptopa nie wychodząc z domu.

Naprawa laptopów – naprawy elektroniczne

Nasz serwis laptopów oferuje naprawy nawet najbardziej skomplikowanych usterek elektroniki w laptopach. Bezpłatnie dokonamy sprawdzenia i wyceny naprawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy laptopów na najwyższym poziomie. Oddając laptopa w nasze ręce masz pewność, że wróci do ciebie w pełni sprawny i gotowy do pracy.

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw laptopa nie wychodząc z domu.

Naprawa laptopów – naprawy oprogramowania

W naszym serwisie zajmujemy się wszystkimi rodzajami problemów systemu operacyjnego, od poważnych awarii (wymagających reinstalacji systemu), aż po drobne działania pozwalające oczyścić go z niepotrzebnych plików i zwiększyć wydajność oraz szybkość działania. Usuwamy wirusy oraz szkodliwe oprogramowanie, hasła zabezpieczające system operacyjny, dysk lub BIOS komputera stacjonarnego lub laptopa.

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw laptopa nie wychodząc z domu.

Naprawa laptopów wszystkich marek

Niezależnie od tego jakiej marki laptop posiadasz w naszym serwisie oferujemy naprawy laptopów wszystkich wiodących na rynku producentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę oraz bogate zaplecze części serwisowych, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy laptopów na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do innych serwisów na każdą wykonaną naprawę laptopa udzielamy pisemnej gwarancji. Z pewnością wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.

Naprawa laptopów – serwis wysyłkowy

W trosce o Twój czas i wygodę, nasze usługi serwisowe realizujemy w systemie Door-To-Door. To bez wątpienia najwygodniejsza i najbardziej przyjazna forma realizacji naprawy Twojego laptopa. Nie musisz wychodzić z domu! Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą i odbierzemy Twojego laptopa z każdego wskazanego przez Ciebie miejsca w kraju. Kurier odbierze od Ciebie uszkodzonego laptopa i dostarczy ją do naszego serwisu, gdzie nasi specjaliści zajmą się problemem. Po naprawie urządzenie zostanie odesłane w to samo miejsce. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw laptopa nie wychodząc z domu.

Oferta sprzedażowa

Oferujemy również sprzedaż laptopów nowych, używanych, akcesoriów do laptopów oraz części serwisowych.

Serwis laptopów – ostatnie realizacje

Czyszczenie i wymiana dysku laptopa Medion E7415

Klient przyszedł do nas z laptopem Medion Akoya E7415, którego system nie uruchamiał się. Po wstępnej diagnozie można było stwierdzić, że problemem jest dysk HDD. Dodatkowo po krótkiej chwili słychać było bardzo głośną pracę wentylatora. Diagnoza dysku Medion E7415 Naprawę laptopa zaczynamy od wymontowania dysku HDD oraz podłączaniu go za pomocą stacji dokującej aby sprawdzić Read more

Posted in Serwis laptopów | Leave a comment

Wymiana gniazda zasilania Lenovo Y540

Na serwis trafił do nas laptop Lenovo Legion Y550 z uszkodzonym gniazdem zasilania, naprawa laptopa wymagała wymiany gniada zasilania na nowe. Wymiana gniazda zasilania Lenovo Y540 – Diagnoza Naprawę laptopa Lenovo Y540 zaczynamy od demontażu dolnej obudowy. Odkręcamy wszystkie śruby mocujące, następnie delikatnie ściągamy dolna obudowę. Teraz musimy odpiąć wszystkie taśmy i przewody podpięte do Read more

Posted in Serwis laptopów | Leave a comment

Wymiana obudowy Lenovo IdeaPad 100

Klient przyniósł nam laptopa Lenovo Ideapad 100 w opłakanym stanie, cały połamany. Jedyne rozwiązanie rozwiązanie problemu to wymiana obudowy górnej i dolnej. Wymiana obudowy Lenovo IdeaPad 100 – Analiza wydajności Po sprawdzeniu aktualnego stanu laptopa Lenovo przystępujemy do naprawy. Jak zawsze zaczynamy od otwarcia laptopa. Odkręcamy wszystkie śruby mocujące na obudowie dolnej, następnie wyciągamy klawiaturę Read more

Posted in Serwis laptopów | Tagged , , , , | Leave a comment

Wymiana klawiatury Acer Aspire 5830TG

Dziś do serwisu trafił laptop Acer Aspire 5830TG z klawiaturą po zalaniu, naprawa laptopa wymagała wymiany klawiatury oraz czyszczenia i konserwacji układu chłodzenia. Wymiana klawiatury Acer Aspire 5830TG – Diagnoza Naprawę laptopa Acer zaczynamy od otwarcia laptopa. Odkręcamy wszystkie śruby mocujące znajdujące się na obudowie dolnej, następnie delikatnie ściągamy panel z touchpadem w celu nie Read more

Posted in Serwis laptopów | Tagged , | Leave a comment