Serwis laptopów Serwis Konsol Serwis PC
500 340 066 kontakt@it-rex.pl

Serwis laptopów DELL

Serwis laptopów Dell

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1984 roku w USA w Teksasie, a jego nazwa pochodzi od nazwiska założyciela Michaela Dell. Zajmujące miejsce w pierwszej rójce największych producentów komputerów osobistych zaraz obok Lenovo i HP. Dell to jedna z najbardziej znanych i szanowanych marek sprzętu komputerowego. Firma Dell produkuje kilka linii laptopów biznesowych i osobistych, w tym Adamo, Alienware, Inspiron, Latitude, Precision, Studio, Vostro i XPS.


Naprawa laptopów Dell

Choć laptopy firmy Dell należą do tych bardziej niezawodnych i wytrzymałych nie są wolne od powstawania wszelkiego rodzaju usterek. Od uszkodzeń mechanicznych tj. uszkodzona obudowa, rozbita matryca czy złamany zawias, po poważne uszkodzenia płyty głównej. W naszym serwisie oferujemy naprawy wszystkich modeli laptopów firmy DELL. Wystarczy zlecić naprawę a już niebawem będziesz korzystać bez problemowo ze swojego ulubionego laptopa.

Serwis Dell

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw laptopa Dell nie wychodząc z domu.

Ogólnopolski pogwarancyjny serwis Dell

W naszym serwisie komputerowym zajmujemy się wszelkiego rodzaju awariami, które mogą wystąpić w Twoim laptopie, takimi jak:
 • Wymiana uszkodzonego podzespołu. – Usługa polega na wymianie uszkodzonego elementu laptopa: dysk twardy, pamięć ram, matryca, klawiatura, touchpad, taśma matrycy, płyta główna, wentylator, bateria itp.
 • Naprawa / wymiana obudowy i zawiasów. – Uszkodzenia obudowy i zawiasów, nawet jeśli wydają się nieistotne dla funkcjonalności urządzenia, w przyszłości mogą doprowadzić do dalszych, o wiele poważniejszych usterek laptopa. Dlatego nie warto zwlekać i odkładać naprawy na później.
 • Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia w laptopie Dell. – Nasz serwis oferuje profesjonalne czyszczenie i konserwację układu chłodzenia laptopa z wykorzystaniem najlepszych past termo-przewodzących na rynku. Usługę tę wykonujemy jeszcze tego samego dnia w którym otrzymamy urządzenie.
 • Czyszczenie i naprawa laptopa po zalaniu. – Naprawy laptopów po zalaniu to nie tylko z czyszczenie sprzętu z pozostałości płynu, lecz również ewentualna naprawa uszkodzonych korozją i przepięciami elementów laptopa, takich jak klawiatura czy płyta główna.
 • Naprawa płyty głównej laptopa Dell. – Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach płyt głównych oraz specjalistyczny sprzęt dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczną naprawę praktycznie każdej usterki.
 • Naprawa / optymalizacja oprogramowania. – Zajmujemy się wszystkimi rodzajami problemów systemu operacyjnego, od poważnych awarii (wymagających reinstalacji systemu), aż po drobne działania pozwalające oczyścić go z niepotrzebnych plików i zwiększyć wydajność oraz szybkość działania.
 • Modernizacja / upgrade starszych laptopów Dell. – Usługa polegająca na zwiększeniu wydajności starszych laptopów. Obejmuje wymianę dysku z HDD na SSD rozbudowę pamięci ram a także, w przypadku niektórych modeli wymianę procesowa na wydajniejszy.

Oferta sprzedażowa

Oferujemy również sprzedaż laptopów Dell nowych, używanych, akcesoriów do laptopów oraz części serwisowych.

Wycena naprawy

  Serwis laptopów - ostatnie realizacje

  Czyszczenie i wymiana dysku laptopa Medion E7415

  Klient przyszedł do nas z laptopem Medion Akoya E7415, którego system nie uruchamiał się. Po wstępnej diagnozie można było stwierdzić, że problemem jest dysk HDD. Dodatkowo po krótkiej chwili słychać było bardzo głośną pracę wentylatora. Diagnoza dysku Medion E7415 Naprawę laptopa zaczynamy od wymontowania dysku HDD oraz podłączaniu go za pomocą stacji dokującej aby sprawdzić Read more

  Posted in Serwis laptopów | Leave a comment

  Wymiana gniazda zasilania Lenovo Y540

  Na serwis trafił do nas laptop Lenovo Legion Y550 z uszkodzonym gniazdem zasilania, naprawa laptopa wymagała wymiany gniada zasilania na nowe. Wymiana gniazda zasilania Lenovo Y540 – Diagnoza Naprawę laptopa Lenovo Y540 zaczynamy od demontażu dolnej obudowy. Odkręcamy wszystkie śruby mocujące, następnie delikatnie ściągamy dolna obudowę. Teraz musimy odpiąć wszystkie taśmy i przewody podpięte do Read more

  Posted in Serwis laptopów | Leave a comment

  Wymiana obudowy Lenovo IdeaPad 100

  Klient przyniósł nam laptopa Lenovo Ideapad 100 w opłakanym stanie, cały połamany. Jedyne rozwiązanie rozwiązanie problemu to wymiana obudowy górnej i dolnej. Wymiana obudowy Lenovo IdeaPad 100 – Analiza wydajności Po sprawdzeniu aktualnego stanu laptopa Lenovo przystępujemy do naprawy. Jak zawsze zaczynamy od otwarcia laptopa. Odkręcamy wszystkie śruby mocujące na obudowie dolnej, następnie wyciągamy klawiaturę Read more

  Posted in Serwis laptopów | Tagged , , , , | Leave a comment

  Wymiana klawiatury Acer Aspire 5830TG

  Dziś do serwisu trafił laptop Acer Aspire 5830TG z klawiaturą po zalaniu, naprawa laptopa wymagała wymiany klawiatury oraz czyszczenia i konserwacji układu chłodzenia. Wymiana klawiatury Acer Aspire 5830TG – Diagnoza Naprawę laptopa Acer zaczynamy od otwarcia laptopa. Odkręcamy wszystkie śruby mocujące znajdujące się na obudowie dolnej, następnie delikatnie ściągamy panel z touchpadem w celu nie Read more

  Posted in Serwis laptopów | Tagged , | Leave a comment

  Firma SK-SERWIS oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Dell i innych nazw, które widnieją na tej stronie.