Serwis laptopów Serwis Konsol Serwis PC
500 340 066 kontakt@it-rex.pl

Serwis laptopów HP

Serwis laptopów HP

Hewlett-Packard to firma informatyczna znana jako „miejsce narodzin Doliny Krzemowej”, ponieważ swoje korzenie wywodziła z produkcji sprzętu do testów elektrycznych w garażu w Palo Alto w 1938 roku. Najbardziej kultową serią laptopów tego producenta jest Pavilion, który został wypuszczony w 1995 roku i od tamtej pory jest podstawową odmianą konsumencką. Inne linie obejmują Envy średniej klasy, ascetyczny Spectre, przyjazny dla budżetu Chromebook i Stream, potężne stacje robocze ProBook i Z, Omen do gier oraz linię premium Elite / Elitebookt.


Naprawa laptopów HP

HP to druga pod względem udziałów w sektorze sprzedaży laptopów firma na rynku. Co za tym idzie laptopy tej firmy są jednymi z najczęściej naprawianych w naszym serwisie. Serwis laptopów HP IT-REX zajmuje się naprawą wszystkich laptopów z oferty HP. Posiadamy bogate zaplecze części serwisowych do najpopularniejszych modeli laptopów HP, co znacznie skraca czas naprawy. Dzięki zdobytej przez lata wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie uporać się z usterkami z którymi nie poradziły sobie inne serwisy. Nie musisz dalej szukać zleć naprawę my zajmiemy się resztą.

Serwis HP

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw laptopa HP nie wychodząc z domu.

Ogólnopolski pogwarancyjny serwis HP

W naszym serwisie całkowicie za darmo przeprowadzimy szczegółową diagnozę Twojego laptopa HP. Nasi eksperci skutecznie usuną usterkę a Ty będziesz w znów cieszył się w pełni działającym laptopem. Naprawa laptopów HP to nasza specjalność.

Naprawa laptopów po zalaniu

Jedną z najczęstszych usterek z jakim spotykamy się w naszym serwisie to uszkodzenia laptopa HP po zalaniu. Głównie w takim przypadku dochodzi do uszkodzenia klawiatury co wiąże się z koniecznością jej wymiany. Zdarza się jednak ze ciecz dostanie się do płyty głównej powodując jej uszkodzenie. Najważniejszym czynnikiem w przypadku zalania laptopa jest czas. Należy działać szybko aby ograniczyć negatywne skutki działania cieczy. Przede wszystkim należy szybko odłączyć zasilanie, jeśli jest taka możliwość wyjąć baterię i wytrzeć pozostały na obudowie laptopa HP płyn. Od razu skontaktuj się z nami.

Naprawa obudowy laptopa i zawiasów HP

Uszkodzenia mechaniczne odbudowy laptopa to usterka z którą spotykamy się na co dzień w naszym serwisie. Pęknięcia czy wyłamane zawiasy to bardzo częste awarie notebooków bez względu na producenta laptopa. Nasz serwis oferuje fachową pomoc i bezpłatną wycenę naprawy. Możesz oddać swój laptop do naprawy bez wychodzenia z domu. Kurier odbierze od Ciebie laptopa i dostarczy go do Twoich rąk po zakończonej naprawie!

Czyszczenie układu chłodzenia laptopa

Czyszczenie układu chłodzenia jest czynnością, którą należy wykonywać cyklicznie. Zalegający wewnątrz kurz jest jedną z najczęstszych przyczyn przegrzewania się laptopa, powodującym throttling czyli spadek wydajności oraz inne liczne problemy z działaniem urządzenia. Najczęstszymi objawami świadczącymi o konieczności wykonania czyszczenia laptopa oraz układu chłodzenia są: głośna praca wentylatora, komputer zacina się, wyłącza lub resetuje, spowolnione działanie systemu i aplikacji, nagrzewająca się obudowa. Jeżeli zaobserwujesz te objawy w swoim laptopie HP, nie zwlekaj. Skorzystaj z oferty naszego serwisu. Oferujemy kompleksową konserwację układu chłodzenia laptopa wraz z wymianą pasty termoprzewodzącej. Posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie i narzędzia, aby wykonać czyszczenie laptopa z kurzu na najwyższym poziomie. Wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.

Wymiana gniazda zasilania HP

Uszkodzone gniazdo zasilania jest typową usterką, z którą ciągle spotykamy się w laptopach wszystkich marek. Jeśli pojawi się problem z gniazdem zasilania to nie powinniśmy tego bagatelizować. Jeśli gniazdo przerywa to może zacząć się nadmiernie grzać, co może skutkować stopieniem się wtyczki od zasilacza lub doprowadzić do uszkodzenia laminatu na płycie głównej. Uszkodzone gniazdo może również doprowadzić do zwarcia, a w konsekwencji do uszkodzenia samej płyty głównej. Dlatego gdy tylko zaobserwujesz pierwsze oznaki uszkodzenia gniazda zasilania nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.

Naprawa płyt głównych

Płyta główna jest najważniejszym elementem każdego laptopa. Usterka nawet jednego małego kondensatora, może spowodować, że nasz komputer nie będzie funkcjonował prawidłowo. Diagnoza i naprawa płyty głównej jest jedną z najbardziej skomplikowanych czynności wykonywanych w serwisie. Wymaga to sporej wiedzy, umiejętności a także specjalistycznego sprzętu. Zakres usług, jakie oferujemy w kwestii naprawy płyt głównych obejmuje: wymianie uszkodzonych elementów elektronicznych na płycie głównej, wymianę układów SMD oraz BGA, wymianę gniazd zasilania, USB itp, programowanie układów BIOS.

Oferta sprzedażowa

Oferujemy również sprzedaż laptopów HP nowych, używanych, akcesoriów do laptopów oraz części serwisowych.

Wycena naprawy

  Serwis laptopów - ostatnie realizacje

  Czyszczenie i wymiana dysku laptopa Medion E7415

  Klient przyszedł do nas z laptopem Medion Akoya E7415, którego system nie uruchamiał się. Po wstępnej diagnozie można było stwierdzić, że problemem jest dysk HDD. Dodatkowo po krótkiej chwili słychać było bardzo głośną pracę wentylatora. Diagnoza dysku Medion E7415 Naprawę laptopa zaczynamy od wymontowania dysku HDD oraz podłączaniu go za pomocą stacji dokującej aby sprawdzić Read more

  Posted in Serwis laptopów | Leave a comment

  Wymiana gniazda zasilania Lenovo Y540

  Na serwis trafił do nas laptop Lenovo Legion Y550 z uszkodzonym gniazdem zasilania, naprawa laptopa wymagała wymiany gniada zasilania na nowe. Wymiana gniazda zasilania Lenovo Y540 – Diagnoza Naprawę laptopa Lenovo Y540 zaczynamy od demontażu dolnej obudowy. Odkręcamy wszystkie śruby mocujące, następnie delikatnie ściągamy dolna obudowę. Teraz musimy odpiąć wszystkie taśmy i przewody podpięte do Read more

  Posted in Serwis laptopów | Leave a comment

  Wymiana obudowy Lenovo IdeaPad 100

  Klient przyniósł nam laptopa Lenovo Ideapad 100 w opłakanym stanie, cały połamany. Jedyne rozwiązanie rozwiązanie problemu to wymiana obudowy górnej i dolnej. Wymiana obudowy Lenovo IdeaPad 100 – Analiza wydajności Po sprawdzeniu aktualnego stanu laptopa Lenovo przystępujemy do naprawy. Jak zawsze zaczynamy od otwarcia laptopa. Odkręcamy wszystkie śruby mocujące na obudowie dolnej, następnie wyciągamy klawiaturę Read more

  Posted in Serwis laptopów | Tagged , , , , | Leave a comment

  Wymiana klawiatury Acer Aspire 5830TG

  Dziś do serwisu trafił laptop Acer Aspire 5830TG z klawiaturą po zalaniu, naprawa laptopa wymagała wymiany klawiatury oraz czyszczenia i konserwacji układu chłodzenia. Wymiana klawiatury Acer Aspire 5830TG – Diagnoza Naprawę laptopa Acer zaczynamy od otwarcia laptopa. Odkręcamy wszystkie śruby mocujące znajdujące się na obudowie dolnej, następnie delikatnie ściągamy panel z touchpadem w celu nie Read more

  Posted in Serwis laptopów | Tagged , | Leave a comment

  Firma SK-SERWIS oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Dell i innych nazw, które widnieją na tej stronie.