Serwis laptopów Serwis Konsol Serwis PC
500 340 066 kontakt@it-rex.pl

Serwis laptopów Łódź

Serwis laptopów Łódź

Zastanawiasz się, gdzie jest znaleźć najlepszy serwis laptopów w Łodzi? Już nie musisz dalej szukać. W IT-REX to serwis przyjeżdża do Cibie, oferujemy darmową diagnozę oraz profesjonalną naprawę laptopów wszystkich producentów, komputerów, konsol XBOX, PlayStation oraz padów. Zadzwoń lub zleć naprawę, a już następnego dnia zjawi się kurier po odbiór przesyłki. Całkowicie za darmo przeprowadzimy szczegółową diagnozę usterki i powiadomimy Cię o kosztach oraz czasie jaki jest potrzebny do wykonania naprawy.


Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu laptopów w Łodzi?

 • Krótkie terminy realizacji napraw. Świetnie zdajemy sobie sprawę, że brak komputera utrudnia codzienne funkcjonowanie, dlatego staramy się aby czas naprawy był jak najkrótszy. W większości przypadków nie przekracza on 48 godzin.
 • Jakość usługi. Dbamy o to, by jakość naszych usługi serwisowych była realizowana w najwyższych standardach. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawach laptopów, znamy rozwiązania techniczne wielu producentów, co pozwala nam z łatwością zlokalizować usterkę i skutecznie ją wyeliminować. Wybierając serwis laptopów Łódź IT-REX masz pewność, że Twoje urządzenie zostanie naprawione jak w autoryzowanym serwisie.
 • Atrakcyjne ceny. Naprawa laptopa wcale nie musi wiele kosztować. Wybierz serwis laptopów IT-REX, jeśli nie chcesz przepłacać za usługi, a zależy profesjonalnym i trwałym rozwiązaniu problemu.
 • Doświadczenie i wiedza. Zawodowo zajmujemy się usuwaniem awarii w laptopach od 2010 roku. Nasza wiedza, znajomość wielu marek laptopów oraz profesjonalny sprzęt serwisowy ułatwiają szybką diagnostykę i fachową naprawę.
Serwis laptopów Łódź

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw laptopa nie wychodząc z domu.

Pogwarancyjny serwis laptopów – Łódź

Naprawa laptopów Szczecin – nie wybieraj pierwszego lepszego serwisu tylko dlatego, że jest blisko! Skorzystaj z usług IT-REX! Zobacz nasze realizacje, opinie naszych klientów, wybierz najlepsze dla twojego komputera. Sprawdź naszą ofertę serwisu laptopów! Zadzwoń lub zleć naprawę. Sprawdź sam jakie to łatwe – Serwis wysyłkowy Wystarczy że klikniesz przycisk zleć naprawę uzupełnisz formularz a już następnego dnia zjawi się kurier po odbiór przesyłki.

Wycena naprawy

  Serwis laptopów - ostatnie realizacje

  Czyszczenie i wymiana dysku laptopa Medion E7415

  Klient przyszedł do nas z laptopem Medion Akoya E7415, którego system nie uruchamiał się. Po wstępnej diagnozie można było stwierdzić, że problemem jest dysk HDD. Dodatkowo po krótkiej chwili słychać było bardzo głośną pracę wentylatora. Diagnoza dysku Medion E7415 Naprawę laptopa zaczynamy od wymontowania dysku HDD oraz podłączaniu go za pomocą stacji dokującej aby sprawdzić Read more

  Posted in Serwis laptopów | Leave a comment

  Wymiana gniazda zasilania Lenovo Y540

  Na serwis trafił do nas laptop Lenovo Legion Y550 z uszkodzonym gniazdem zasilania, naprawa laptopa wymagała wymiany gniada zasilania na nowe. Wymiana gniazda zasilania Lenovo Y540 – Diagnoza Naprawę laptopa Lenovo Y540 zaczynamy od demontażu dolnej obudowy. Odkręcamy wszystkie śruby mocujące, następnie delikatnie ściągamy dolna obudowę. Teraz musimy odpiąć wszystkie taśmy i przewody podpięte do Read more

  Posted in Serwis laptopów | Leave a comment

  Wymiana obudowy Lenovo IdeaPad 100

  Klient przyniósł nam laptopa Lenovo Ideapad 100 w opłakanym stanie, cały połamany. Jedyne rozwiązanie rozwiązanie problemu to wymiana obudowy górnej i dolnej. Wymiana obudowy Lenovo IdeaPad 100 – Analiza wydajności Po sprawdzeniu aktualnego stanu laptopa Lenovo przystępujemy do naprawy. Jak zawsze zaczynamy od otwarcia laptopa. Odkręcamy wszystkie śruby mocujące na obudowie dolnej, następnie wyciągamy klawiaturę Read more

  Posted in Serwis laptopów | Tagged , , , , | Leave a comment

  Wymiana klawiatury Acer Aspire 5830TG

  Dziś do serwisu trafił laptop Acer Aspire 5830TG z klawiaturą po zalaniu, naprawa laptopa wymagała wymiany klawiatury oraz czyszczenia i konserwacji układu chłodzenia. Wymiana klawiatury Acer Aspire 5830TG – Diagnoza Naprawę laptopa Acer zaczynamy od otwarcia laptopa. Odkręcamy wszystkie śruby mocujące znajdujące się na obudowie dolnej, następnie delikatnie ściągamy panel z touchpadem w celu nie Read more

  Posted in Serwis laptopów | Tagged , | Leave a comment

  Firma SK-SERWIS oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Dell i innych nazw, które widnieją na tej stronie.