Serwis laptopów Serwis Konsol Serwis PC
500 340 066 kontakt@it-rex.pl

Serwis padów do konsol

Gamepad od konsoli jest jej najintensywniej eksploatowanym elementem, a co za tym idzie narażony jest on na występowanie najróżniejszych usterek. Setki godzin rozgrywki pozostawiają ślady nie tylko na obudowie, ale przede wszystkim niekorzystnie wpływają na stan podzespołów znajdujących się wewnątrz urządzenia. Każdy użytkownik konsoli wcześniej czy później stanie przed przed koniecznością naprawy lub zakupu nowego kontrolera. Niezależenie od tego z jakim problemem pada i do jakiej konsoli się borykasz w naszym serwisie konsol zawsze pomożemy usunąć nawet najbardziej skomplikowaną usterkę. Co ważne diagnoza pada jest u nas całkowicie za darmo. Wystarczy że dostarczysz nam swój kontroler osobiście lub zgłosisz usterkę a już niebawem będziesz mógł wrócić do swoich ulubionych gier.

Serwis padów do konsol

Wybierz kontroler jaki posiadasz, aby dowiedzieć się więcej na jego temat. Znajdziesz tam informacje o najczęstszych usterkach i problemach z jakimi mamy do czynienia podczas naszej pracy w serwisie. Jeżeli masz problem z usterką lub padem którego nie możesz znaleźć na stronie zadzwoń lub napisz do nas, na pewno pomożemy.

Naprawa Pada – czy to się opłaca?

Kiedy pojawi się problem z padem do konsoli z pewnością będziesz zastanawiał się ile może kosztować naprawa usterki. Jak długo może potrwać i czy w ogóle się to opłaca? W naszym serwisie oferujemy darmową diagnozę nawet w przypadku rezygnacji z naprawy, więc ekspertyza usterki oraz wycena naprawy nic Cię nie kosztuje. W większości przypadków diagnozę i naprawę pada wykonujemy jeszcze tego samego dnia w którym otrzymamy urządzenie. Praktycznie w każdym przypadku naprawa pada jest opłacalna. Cena nowego kontrolera to od 200 do 300 zł natomiast większość napraw nie przekracza 100 zł.

Naprawy wysyłkowe

Niezależnie od tego gdzie gdzie mieszkasz, możesz naprawić pada nie wychodząc z domu. Nasze usługi serwisowe realizujemy w systemie Door-To-Door. To bez wątpienia najwygodniejsza i najbardziej przyjazna forma realizacji naprawy pada do Twojej konsoli. Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą. Po przeprowadzeniu darmowej diagnozy poinformujemy Cię o kosztach i czasie naprawy. Ty zdecydujesz czy będziesz chciał skorzystać z naszej usługi. W przypadku rezygnacji z naprawy odeślemy do Ciebie urządzenie. Jeśli zdecydujesz się na naprawę nasi technicy usuną usterkę, przeprowadzą dokładną kontrolę jakości wykonanej usługi i odeślą w pełni działający kontroler. Na każdą wykonaną usługę naprawy pada udzielamy 6 miesięcznej pisemnej gwarancji.

Oferta sprzedażowa

Oferujemy również sprzedaż kontrolerów SONY oraz MIcrosoft a także części serwisowych.

Serwis Padów - ostatnie realizacje

Wymiana analogów w padach PS4

Klient hurtowy zlecił naprawę 50 padów do konsoli PS4. Pady z różnymi usterkami, jednak najczęstszym problemem jak zawsze okazał się uszkodzony analog. Naprawa wymagała wymiany uszkodzonych analogów. PAD PS4 – Diagnoza Diagnozę zaczynamy od przetestowania wszystkich padów programem diagnostycznym. Po dokładnej diagnozie padów do PS4 okazało się że w 42 kontrolerach należało wymienić analog, w Read more

Posted in Serwis padów | Leave a comment

Wymiana gniazda baterii pad PS4

Klient po nieudanej próbie samodzielnej wymiany baterii wysłał do nas pada DualShock4 z uszkodzonym gniazdem baterii, które zostało wyrwane. Naprawa będzie wymagała wymiany gniazda baterii pad PS4 Wymiana gniazda baterii pad PS4 – Naprawa laminatu płyty głównej Pracę rozpoczęliśmy od naprawy laminatu, który wymagał regeneracji. Po wcześniejszym przygotowaniu płyty odtworzyliśmy uszkodzone pady lutownicze oraz zabezpieczyliśmy Read more

Posted in Serwis padów | Leave a comment