Serwis laptopów Serwis Konsol Serwis PC
500 340 066 kontakt@it-rex.pl

Naprawa pada XBOX Series S/X

Naprawa pada XBOX Series

Wraz z premierą XBOX Series S/X w 2020 roku zadebiutował również PAD XBOX (Model 1914). Główne zmiany w porównaniu do poprzednich wersji to zastosowanie poru USB-C zamiast Micro-B, nieco zmniejszona obudowa. Zmieniono także krzyżyk kierunków D-pad na ten stosowany w modelach ELITE. Chodź jest to najnowszy kontroler nie jest on wolny od występowania najróżniejszych usterek. Najczęściej są to te same problemy jakie występowały we wcześniejszych modelach. Dryfujące gałki analogowe, uszkodzenia przycisków LB i RB oraz uszkodzone złącze USB-C to najczęstsze usterki z jakimi spotykamy się w naszym serwisie. Większość tych usterek jesteśmy w stanie usunąć nawet w ciągu jednego dnia. Co ważne diagnoza pada XBOX Series model 1914 jest u nas całkowicie darmowa. Naprawa pada XBOX Series S/X w naszym serwisie to zawsze gwarancja najwyższej jakości usług. Wystarczy że dostarczysz nam swój kontroler osobiście lub zgłosisz usterkę a już niebawem będziesz mógł wrócić do swoich ulubionych gier.


Naprawa padów XBOX Series

W naszym serwisie naprawiamy wszystkie usterki padów XBOX Series. Jeżeli Twój kontroler XBOX Series nie działa prawidłowo to z całą pewnością możemy go naprawić szybko i w atrakcyjnej cenie.

Najczęściej wykonywane naprawy.

Ile kosztuje naprawa pada XBOX?

Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik najczęściej wykonywanych napraw pada XBOX Series. Zawsze przed podjęciem naprawy przeprowadzimy diagnozę i poinformujemy Cię o dokładnych kosztach a Ty zdecydujesz czy chcesz skorzystać z usługi. Diagnoza w naszym serwisie jest całkowicie bezpłatna, nawet w przypadku rezygnacji z naprawy. Na każdą wykonaną naprawę pada XBOX Series udzielamy pisemnej 6 miesięcznej gwarancji.

Wymiana kompletnej gałki analogowej (japońskie HQ) 70zł
Wymiana obu gałek analogowych w jednym padie (japońskie HQ) 130zł
Wymiana poprzeczki przycisków RB LB 50zł
Wymiana gniazda ładowania micro USB-C 100zł
Inne uszkodzenia Wycena indywidualna

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Darmowa diagnoza! Fachowa naprawa!

Napraw pada nie wychodząc z domu.

Naprawa pada XBOX Series – zaufaj najlepszym

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój pad trafi do serwisu który szanuje czas i sprzęt klienta – postaw na serwis konsol IT-REX! Posiadamy wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt oraz bogate zaplecze części serwisowych, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy pada XBOX Series na najwyższym poziomie.

Oferta sprzedażowa

Oferujemy również sprzedaż kontrolerów MS XBOX a także części serwisowych.

Serwis Padów - ostatnie realizacje

Wymiana analogów w padach PS4

Klient hurtowy zlecił naprawę 50 padów do konsoli PS4. Pady z różnymi usterkami, jednak najczęstszym problemem jak zawsze okazał się uszkodzony analog. Naprawa wymagała wymiany uszkodzonych analogów. PAD PS4 – Diagnoza Diagnozę zaczynamy od przetestowania wszystkich padów programem diagnostycznym. Po dokładnej diagnozie padów do PS4 okazało się że w 42 kontrolerach należało wymienić analog, w Read more

Posted in Serwis padów | Leave a comment

Wymiana gniazda baterii pad PS4

Klient po nieudanej próbie samodzielnej wymiany baterii wysłał do nas pada DualShock4 z uszkodzonym gniazdem baterii, które zostało wyrwane. Naprawa będzie wymagała wymiany gniazda baterii pad PS4 Wymiana gniazda baterii pad PS4 – Naprawa laminatu płyty głównej Pracę rozpoczęliśmy od naprawy laminatu, który wymagał regeneracji. Po wcześniejszym przygotowaniu płyty odtworzyliśmy uszkodzone pady lutownicze oraz zabezpieczyliśmy Read more

Posted in Serwis padów | Leave a comment